Працівники із прилеглих сіл просять порахувати, скільки вони сплатили в бюджет Житомира коштів

Люди з приміських сіл просять Житомирську міську раду порахувати, скільки коштів вони сплатили до бюджету обласного центру. Зокрема, мова йде про податки з проїзду, зарплат. Відповідну електрону петицію оприлюднили 29 січня.

«Міський мер (Сергій Сухомлин, авт.) хоче, щоб за дітей із сіл, які ходять в школу та садочки міста, сплачували кошти окремо в міський бюджет. Але у мене питання для пана мера м. Житомира: скільки працівники із пригородніх сіл Житомира, які щоденно їздять в місто на роботу, сплатили податків до бюджету міста із зарплати, скільки за них перерахували податків підприємці, скільки податків пішло із ціни квитка на проїзд з транспорту в місто та скільки в % відношенні ці люди дали доходу від прибутку з кожного підприємства. В селах зараз теж вчаться діти з міста. Може небагато, але тоді потрібно порахувати у % відношенні за всіх з двох сторін, включаючи сплату податків», – написала автор петиції.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, у Житомирі 644 дітей, які не зареєстровані у місті, виховуються у дошкільних навчальних закладах, центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах. У загальноосвітніх навчальних закладах навчаються 1 тис. 455 таких дітей. У 2017 році заклади позашкільної освіти міста відвідувало 240 дітей не зареєстрованих у місті Житомирі. З міського бюджету на їх навчання було спрямовано 1,5 млн грн. У минулому році на стаціонарному лікуванні у міських закладах охорони здоров’я перебувало понад шість тисяч іногородніх хворих, фактичні витрати на яких склали 16 537,7 тис. грн. Враховуючи обмеженість бюджету міста Житомира та наявність дітей та учнів, які навчаються та виховуються у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах та тих, які перебувають на лікуванні, а проживають за межами міста, міський голова Сергій Сухомлин пропонує розглянути можливість відшкодування коштів на їх утримання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *