Працівники приватного університету «Україна» збирають підписи, щоб мерія продовжила їм оренду приміщення на Бердичівській

Працівники приватного університету «Україна» збирають підписи, щоб мерія продовжила їм оренду приміщення на Бердичівській

Петиція.

Житомирська мерія не буде більше надавати в оренду приміщення, що на Великій Бердичівській, приватному університету «Україна», бо має намір використовувати його для власних потреб. Працівники університету не згодні із такою позицією і просять міську раду продовжити договір. Відповідну електронну петицію оприлюднили 15 листопада. 

“Інститут орендує нерухоме майно, а саме: частину приміщення ЗОШ №33, яке знаходиться за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 52 з 26.07.2004 року. Листом Виконавчого комітету Житомирської міської ради вих. № 20/7142 від 11.11.2019р. (вх.№ 37 від 12.11.2019 р.) було повідомлено про наміри не продовжувати надалі договір оренди у зв’язку з використанням приміщення для надання освітніх послуг для дітей Житомирської територіальної громади. Варто зазначити, що Житомирський економіко-гуманітарний інститут орендує приміщення також для надання освітніх послуг. На сьогодні в інституті навчається близько 300 студентів, серед них – 11 осіб з інвалідністю та 20 учасників бойових дій. В тому числі навчаються особи Житомирської об’єднаної територіальної громади. Проте сесія міської ради не засідала щодо розгляду цього питання. Інститут є інклюзивним навчальним закладом. Студенти та працівники інституту виступають волонтерами у місті та області. Просимо дати змогу бути почутими”, – написала авторка звернення, викладач інституту Анна Броніславівна Артеменко.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, Житомирська мерія не продовжуватиме оренду приміщення приватному університету «Україна», бо має намір використовувати його для власних потреб. Строк дії договору оренди спливає 20 грудня. Разом з тим, у міській раді кажуть, що готові всіляко сприяти керівництву приватного університету у пошуку нового приміщення.

 

Leave a Comment