Представники житомирської кондитерської фабрики не задоволені діями правоохоронних органів

Представники фабрики звернулися до керівника поліції з проханням пояснити ситуацію, яка відбулася 19 травня. У той день силові підрозділи, за їхніми словами, незаконно ввірвалися на територію приватної власності і нанесли людям тілесні ушкодження. Однозначної відповіді на свої питання вони досі не отримали.

Як уже повідомлялося, у травні на території кондитерської фабрики відбулося протистояння двох конфліктуючих сторін. Силовики штурмували приміщення фабрики.

ласощі мвс-0198

 «Минулого тижня ми були на прийомі у начальника поліції, він пояснив, що ще не розбирається у ситуації, бо щойно обійняв посаду. Обіцяв вирішити питання. Однак на сьогоднішній день ми не отримали відповіді на запитання, чому 19 травня на території фабрики, яка є приватною власністю, перебував спецпідрозділ і без будь-яких підстав бив людей і наносив тілесні ушкодження? Нам сказали, що це була вказівка Києва – звертайтесь в Київ. Тобто ніхто на сьогоднішній день не готовий на себе взяти відповідальність за скоєне. За нашою заявою порушено ряд кримінальних проваджень,  щодо крадіжки автомобілів, готової продукції, певних службових злочинів посадовими особами області. Начальник слідства не готовий також дати відповідь. Заяви подані ще взимку, а до сьогоднішнього дня не проведено жодної  слідчої дії. Ми вважаємо, що керівництво уникає розповідати правду і реально оцінювати ситуацію. Ми будемо чекати зміни органів влади, писати скарги і запити, тобто робити все, що дозволяє закон. На сьогоднішній день правоохоронні органи не на боці закону», – розповіла представник однієї зі сторін конфлікту довкола кондитерської фабрики Катерина Нікітюк.

ласощі мвс-0215

ласощі мвс-0186

Нагадаємо, керівник обласної поліції запевнив, що правоохоронці реагують на всі повідомлення про події на фабриці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *