Про імітацію роботи міськвиконкомом

24 липня я відправив до сайта Відкрите місто повідомлення щодо небезпеку автогонок через мій двір — “НІ транзитному двору” (http://www.opencity.in.ua/issueview?id=33184#r=UA18101). 2 серпня відправив до цього ж сайта повідомлення щодо небезпеки відсутності захисту від влучення блискавки у будинок — Блискавка! (http://www.opencity.in.ua/issueview?id=33435#r=UA18101).Наступного дня за розміщенням повідомлень обидва були перевірені (буцім-то!) модератором (див. нижче) і відправлені для виконання  за списком, що визначив модератор. Але до цієї пори НІХТО з цих списків не прийняв повідомлення ДО ВИКОНАННЯ.
6 серпня я зателефонував координатору — заступнику керівника Інформаційного Центру Житомирського міськвиконкому Огієнко Тетяні Петрівні й вона мені пояснила, що з Відкритим містом вони працюють ТІЛЬКИ в режимі ознайомлення і НІХТО ним конкретно не займається. Але ж ХТОСЬ розписує ці повідомлення!
Тепер звернімося до документів.
4 квітня 2018 р. відбулося рішення Житомирського міськвиконкому за №317 “Про підтримку впровадження проекту “Відкрите місто”: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади в м. Житомирі “в якому:
1. Підтримано впровадження цього проекту.
2. Укладено меморандум про взаєморозуміння між міськвиконкомом та комунальною установою “Агенція розвитку міста” та Міжнародною благодійною організацією “Фонд Східна Європа”
3. Затверджено робочу групу  з реалізації проекту (Додаток 2) на чолі з заступником Голови міськвиконкому Кондратюком С. М. До речі, членом цієї робочої групи є та сама Огієнко Тетяна Петрівна, що так гарно все пояснила мені про співпрацю з проектом “Відкрите місто”.
4. На сторінці http://www.opencity.in.ua/help#r=UA18101 вказано: Очікується, що після публікації, але НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ НА ТРЕТІЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ, відповідальний працівник визначеної організації прийме повідомлення В РОБОТУ, а згодом повідомить про  вирішення проблеми або закриє її, надавши пояснення, чому проблему зараз вирішити неможливо. Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії.
Ні в одному з моїх повідомлень НІХТО не взяв їх В РОБОТУ. Ба більше — в обох НЕВІРНО вказано балансову приналежність будинку й не виправлено по цю пору. Але ж Інформаційний Центр Житомирського міськвиконкому не вугілля добуває, а згідно з Положенням про нього повинен збирати й зберігати найактуальнішу інформацію. А наш будинок НІКОЛИ не належав до зони відвовідальності ВЖРЕП-5, його балансоутримувачем є ПП “ВЖРЕП-4”, а колись — ВЖРЕП-4.
Тобто, не без відома заступника Голови міськвиконкому Кондратюка С. М. йде відверта імітація співпраці з Міжнародною благодійною організацією “Фонд Східна Європа” та “Відкритим містом”, а, значить, і посилення участі громадян у розвитку місцевої громади в м. Житомирі та їх безпеку. За наші ж, між іншим, кошти!
Що буде далі, пане Сухомлін?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *