На місці демонтованого МАФу на Старому бульварі хотіли звести новий (ФОТО)

На місці демонтованого МАФу на Старому бульварі хотіли звести новий (ФОТО)

“Святе місце” порожнім не буває.

Під самісінькими дверима перед входом у центральний стадіон, що в парку імені Ю. Гагаріна, перед обідом невідомі особи почали встановлювати тимчасову споруду.

Під стіни стадіону у парку два вантажні автомобілі звезли мішки із будівельними матеріалами та інші конструкції. Двоє чоловіків, які керували процесом просто із червоного «DAEWOO» відмовилися бодай-якось прокоментувати ситуацію нашому журналістові. За словами лінійного інспектора КП «Інспекція з благоустрою» Житомирської міської ради Олександра Круглого, дозволу на зведення цієї конструкції ані інспекція, ані архітектура, чий представник також був на місці, не надавали.

IMG_3370 IMG_3371 IMG_3372 IMG_3373 IMG_3374 IMG_3375 IMG_3376 IMG_3377 IMG_3378 IMG_3379

На сполох забив підприємець Роман Кучер, чий намет знесли свого часу саме на цьому місці. Саме на його виклик до вже присутніх на місці чиновників долучилися і співробітники поліції.

Особи, які намагалися самовільно побудуватися поблизу центрального стадіону, запевнили КП «Інспекція з благоустрою», що мають всі дозвільні документи і підвезуть їх протягом півгодини. Однак ані за годину, ані за півтори документів ніхто так і не продемонстрував.

«Дані особи запевняють, що мають дозвільні документи. Однак згідно з рішенням виконкому Житомирської міської ради, розташування тимчасових споруд на території КП «Парк» та Старому бульварі заборонено», – прокоментував Олександр Круглий.

За словами першого заступника міського голови Житомира Олексія Ясюнецького, станом на 14:30 5 травня 2016 року будівництво згаданого об’єкта припинено.

Нагадаємо, що Любов Цимбалюк переконана, що під час знесення МАФу на Старому бульварі міська рада порушила закон та не витримала процедуру.

Leave a Comment