Проекти по амбулаторіях Житомира робить фірма помічника депутата від БПП

Проекти по амбулаторіях Житомира робить фірма помічника депутата від БПП

Сліди проектантів ведуть до Сергія Сухомлина та Олександра Рабіновича.

Схоже, що у Житомирській міській раді на зміну родинному лобі прийшло партійне. Яке, до речі, теж не позбавлене присмаку сімейного підряду. Цього разу «вершки» збирають особи, наближені до міського голови Сергія Сухомлина та його однокласника, однопартійця та партнера по бізнесу Олександра Рабіновича.

Майже двадцять шість тисяч гривень за один день – 12 липня – перерахувало управління капітального будівництва Житомирської міської ради ТОВ «І. Комм Енерджи» на розробку проектної документації для амбулаторій сімейного лікаря на вулицях Корольова, 46 та Героїв Десантників, 23а.

i-comm1 i-comm2

Нетривалі маніпуляції із відкритими джерелами приводять до помічника народного депутата від Блоку Петра Порошенка Ірини Геращенко Антона Зацепіна. Ще трошки пошуків і в полі нашого зору з’являється Світлана Ярош, яка є директором згаданого підприємства. Та сама, яка є керівником ТОВ «Стров Енерджи», засновниками якого є дружина міського голови Світлана Сухомлин та керівник обласного БПП, давній товариш та партнер мера по бізнесу Олександр Рабінович.

i-comm4

Продовжуємо пошуки і виявляємо ще 21 тисячу, перераховану ТОВ «І. Комм Енерджи». Цього разу від центральної дитячої міської лікарні за наданi послуги з розробки проектної документації зі встановлення приладів обліку теплової енергії.

i-comm3

Нагадаємо, що з червня місяця обласну організацію Блоку Петра Порошенка очолив мільйонер Олександр Рабінович. Саме йому та дружині міського голови належить ТОВ «Стров Енерджи», яке є підрядником по міжнародному проекту NEFCO.

Leave a Comment