До профілактики підліткової злочинності залучили професійного футболіста

В Овручі для роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку в правоохоронців, залучили відомого спортсмена-земляка  гравця футбольного клубу «Арсенал Київщина», в минулому гравця столичного «Арсеналу» та «Динамо» Володимира Шваба, – повідомила прес-служба Овруцької міської ради.

«Професійний спортсмен обговорив з підобліковими питання, які розкривають важливість здорового способу життя, наголосивши, що здоров’я – це найвище благо, дароване людині природою та закликав зробити правильний вибір, щоб жити цікаво, самореалізуватися в житті, займатися фізкультурою, спортом, уміти організувати своє дозвілля та відмовитись від шкідливих звичок», – йдеться у повідомленні.

Спортсмен подарував неповнолітнім спортивний одяг, портфелі, спортивну атрибутику ФК «Динамо» (Київ). Кожному підлітку Володимир вручив пакунок та побажав, щоб більше не потрапляли на облік до кримінально-виконавчої інспекції.

Нагадаємо, шістьох житомирських спортсменів урочисто провели на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Цього разу представники області вибороли найбільшу кількість путівок за всю історію незалежності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *