Прокуратура подала до суду, щоб скасувати мільйонний договір між мерією та підрядником з реконструкції набережної Тетерева

Прокуратура подала до суду, щоб скасувати мільйонний договір між мерією та підрядником з реконструкції набережної Тетерева

Справу розглядатиме Господарський суд Житомирської області.

У Житомирі прокуратура завила позов про неправомірність укладення договору на закупівлю міськрадою будівельних робіт на 16,9 млн грн під час реконструкції набережної Тетерева. Про це повідомила пресслужба прокурати області.

“Житомирська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави про визнання недійсними результатів публічних закупівель та договору підряду, укладених Житомирською міською радою для благоустрою набережної Тетерева.

Установлено, що в грудні 2018 року Управлінням капітального будівництва Житомирської міськради укладено з приватним товариством «Фаворит» договір на капітальний ремонт благоустрою набережної річки Тетерів у Житомирі на суму 16,4 млн грн (будівництво човникової станції і пристані, фунікулера, фонтана,   велопрокату, майданчика для дітей з обмеженими можливостями, зони для занять йогою, фітнесу, амфітеатру, релакс-саду тощо).

Попри сплату коштів із міського бюджету у повному обсязі, підрядник роботи з капітального ремонту набережної не завершив.

Незважаючи на це, в грудні 2019 року між сторонами укладено новий додатковий договір на виконання тих же робіт на суму понад 16, 9 млн грн, підвищивши загальну вартість робіт до понад 32 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

До того ж, органом місцевого самоврядування при укладенні повторного договору тендеру не проведено, натомість безпідставно застосовано переговорну процедуру закупівель з попереднім підрядником, чим позбавлено інших суб’єктів господарювання можливості взяти участь у закупівлі.

Наразі позов Господарським судом Житомирської області прийнятий до провадження та розпочато його розгляд.

Нагадаємо, головний архітектор Житомира показав, як виглядатиме Набережна у парку ім. Гагаріна. Перша черга набережної Тетерева обійдеться Житомирській міськраді у понад 20 мільйонів.

Leave a Comment