Прокуратура скасувала ліквідацію обласною радою санаторію «Лісовий берег»

Прокуратура скасувала ліквідацію обласною радою санаторію «Лісовий берег»

Суд визнав позицію обґрунтованою.

Прокуратура області скасувала рішення Житомирської обласної ради про ліквідацію санаторію «Лісовий берег». Про це повідомила пресслужба відомства.

«Депутати Житомирської обласної ради у червні 2020 року проголосували про ліквідацію дитячого оздоровчого закладу, що знаходиться у зоні відпочинку с. Іванівка Житомирського району. Ювенальні прокурори встановили, що такий правочин не відповідає Конституції України, Законам України «Про місцеве самоврядування в Україні» і «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та є безпідставним, у зв’язку з чим має бути скасований», ‒ аргументували у прокуратурі.

Житомирський окружний адміністративний суд визнав позицію прокуратури обґрунтованою і ухвалив відповідне рішення. Підставою до скасування депутатського рішення стала ст. 49 Конституції України. У ній зазначено, що Існуюча мережа комунальних і державних закладів охорони здоров’я не може бути скорочена.

Нагадаємо, що Житомирська обласна рада ліквідувала санаторій «Лісовий берег» у червні 2020 року. За рік перед цим з бюджету області виділили гроші на ремонт водогону у санаторії.

Leave a Comment