Прокуратура скасувала ліквідацію обласною радою санаторію «Лісовий берег»

Прокуратура області скасувала рішення Житомирської обласної ради про ліквідацію санаторію «Лісовий берег». Про це повідомила пресслужба відомства.

«Депутати Житомирської обласної ради у червні 2020 року проголосували про ліквідацію дитячого оздоровчого закладу, що знаходиться у зоні відпочинку с. Іванівка Житомирського району. Ювенальні прокурори встановили, що такий правочин не відповідає Конституції України, Законам України «Про місцеве самоврядування в Україні» і «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та є безпідставним, у зв’язку з чим має бути скасований», ‒ аргументували у прокуратурі.

Житомирський окружний адміністративний суд визнав позицію прокуратури обґрунтованою і ухвалив відповідне рішення. Підставою до скасування депутатського рішення стала ст. 49 Конституції України. У ній зазначено, що Існуюча мережа комунальних і державних закладів охорони здоров’я не може бути скорочена.

Нагадаємо, що Житомирська обласна рада ліквідувала санаторій «Лісовий берег» у червні 2020 року. За рік перед цим з бюджету області виділили гроші на ремонт водогону у санаторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *