Прокуратура стягнула з підрядника понад 350 тисяч за неякісну реконструкцію очисних

Суд стягнув з приватного товариства стягнуто понад 350 тис. грн штрафу та збитків, заподіяних під час реконструкції очисних споруд у Ємільчинській громаді. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

«У 2017 році приватне товариство зобов’язалося реконструювати та технічно переобладнати каналізаційну систему у смт Ємільчине. За укладеним з департаментом Житомирської облдержадміністрації договором, за комплекс робіт виконавцю перераховано з бюджету 3,4 млн грн», ‒ розповіли у прокуратурі.

Прокурори встановили, що виконана підрядником технічна реконструкція очисних споруд не відповідає вимогам проектно-кошторисної документації та нормативно-правових актів у галузі будівництва. А до офіційних документів внесено неправдиві відомості щодо об’ємів виконаних робіт. Ці порушення розслідувалися у межах кримінального провадження.

За висновками експертизи, роботи виконані недбало та мають бути перероблені. Загальна вартість таких робіт, а також штрафів за неякісно виконану реконструкцію становить понад 350 тис. грн.

Нагадаємо, що посадовця, який привласнив понад мільйон на будівництві, судили.