-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
У Житомирі дітей із сімей внутрішньо-переміщених осіб навчають миловарінню - 01/07/2022
-
У Малинській ОТГ анонсували обробіток посівів на полях за допомогою дронів - 01/07/2022
-
Ще одна школа Житомирщини придбає торфобрикети для опалення - 01/07/2022
-
У Малині попередили населення про використання дельтапланів сільгоспвиробниками - 30/06/2022
-
Убивцю 20-річної житомирянки засудили до 11 років тюрми - 30/06/2022
-
Радомишльська міська рада витратить більше 29 тисяч на систему оповіщення - 29/06/2022
-
Лікаря, який вимагав з учасника АТО гроші за інвалідність, судитимуть - 29/06/2022
-
У Житомирі з 1 липня не підвищуватимуть вартість проїзду у комунальному транспорті - 28/06/2022
-
Існує велика загроза нападу на Україну з території Білорусі, ‒ генерал ЗСУ - 28/06/2022
-
У Житомирі СБУ затримала «благодійника», який продавав гуманітарну допомогу - 28/06/2022
Судитимуть посадовців, які вкрали понад мільйон на будівництві сільської амбулаторії
У Житомирському районі.
Прокуратура області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох посадових осіб, які заволоділи бюджетними коштами на суму 1,2 млн грн. Це було зроблено під час спорудження амбулаторії з житлом для лікарів у Житомирському районі. Про це повідомила пресслужба прокуратури.
«У зловживанні з бюджетними коштами обвинувачують директора підприємства-підрядника та його посібника ‒ інженера з технічного нагляду. За службову недбалість притягнуть також колишнього директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації», ‒ йдеться у повідомленні.
Слідством установлено, що директор товариства одержав гроші з бюджету для спорудження амбулаторії. Звітуючи про їх використання, він вніс до офіційних документів ті роботи, які насправді не виконував. Крім того, вартість матеріалів, які використовувалися для будівництва, була значно завищена. Його спільник – інженер з технічного нагляду, завірив ці документи своїм підписом та засвідчив печаткою. А колишній директор департаменту регіонального розвитку не перевірив достовірність актів виконаних робіт. Як наслідок, підряднику зайво перерахували 1,2 млн грн.
«Це не перший злочин, скоєний фігурантами справи щодо привласнення бюджетних коштів у великих розмірах. Раніше вже прокурори скерували до суду три обвинувальні акти за аналогічними фактами під час спорудження інших амбулаторій у Малинському та Радомишльському районах. Така «системність» свідчить про існування злочинної схеми, яку обвинувачені застосовували для розкрадання бюджетних коштів», ‒ додали у прокуратурі.
Нагадаємо, що понад мільйон украли на будівництві сільської амбулаторії у колишньому Малинському районі. Недобудовані школу, садочок та амбулаторію на Житомирщині Фонд держмайна виставив на продаж.