Протягом 17 травня в області ще 30 хворих на COVID-19

Протягом 17 травня в області ще 30 хворих на COVID-19

Померли двоє.

Протягом доби 17 травня на Житомирщині виявили ще 30 хворих на коронавірус. Про це з посиланням на обласний лабораторний центр повідомила пресслужба облдержадміністрації.

Ускладнення, викликані хворобою, також продовжують забирати життя. Відтак, протягом доби на Житомирщині померли 2 осіб — у Коростишівському та Радомишльському районах.

Що стосується захворюваності, то найбільше випадків захворювання на COVID-19 зафіксували минулої доби у Андрушівському районі. Тут виявили 8 хворих. У обласному центрі таких пацієнтів було 5. Таку саму кількість занедужалих виявили у Коростишівському районі. По 4 хворих виявили у Овруцькому та Радомишльському. У решті районів, де жителі звернулися до лікарів із симптомами COVID-19, було по 1 хворому.

Станом на 18 травня всього на Житомирщині було зафіксовано 86 тис. 539 випадків захворювання на коронавірус. Із них одужали 6 тис. 680 осіб.

Нагадаємо, що протягом 16 травня в області зафіксували 93 випадки захворювання на коронавірус. Житомирщина з 5 травня вийшла з червоної зони епідемічної небезпеки.

Leave a Comment