Протягом 8 місяців у Житомирі зареєстрували понад 14 тисяч жителів

Протягом 8 місяців у Житомирі зареєстрували понад 14 тисяч жителів

Дітей вдвоє більше, ніж дорослих.

Протягом восьми місяців поточного року у Житомирі зареєстрували понад 14 тисяч осіб. Про це «Вголос.Zt» повідомила начальник управління ведення реєстру територіальної громади міської ради Ірина Ярош.

«Дітей цьогоріч зареєстрували вдвоє більше, ніж дорослих. З приводу реєстрації дітей до управління зверталися 9 тисяч 536 разів. У той же час дорослих зареєстрували 4 тисячі 625 осіб», ‒ сказала начальник управління.

За словами Ірини Ярош, минулоріч кількість зареєстрованих дітей теж перевищувала дорослих. Однак не в такому масштабі. На кінець 2018-го року цифри складали відповідно 11 тис. 579 проти 8 тис. 310.

«Реєстрація дітей пов’язана з школами, дитячими садками, отриманням допомоги на дітей, багатодітним сім’ям. Але разом з січня по серпень було оформлено 47697 справ, і практично за кожною справою своя історія», ‒ додала начальник управління ведення реєстру.

Довідково: щомісяця у 2019 році реєстрували від 500 до 700 дорослих і від 700 до 1 тисячі дітей. Найбільший «наплив» спостерігався протягом перших трьох місяців поточного року.

Нагадаємо, що станом на червень 2019 року народжуваність в області знизилася. Найвищий коефіцієнт народжуваності в області минулоріч зареєстрували в Олевському районі.

Leave a Comment