Протягом минулого року Попільнянський район заробив вдвічі більше Житомира

Протягом 2017 року підприємства Житомирщини отримали 2 млрд 4 млн 953 тис. грн прибутку. У зрізі районів та міст обласного значення Попільнянський район випередив Житомир більше, ніж вдвічі. Про це повідомили у головному управлінні статистики у Житомирській області.

Найбільший прибуток отримали у Попільнянському районі — 824 млн 128 тис. грн. Це більше ніж вдвоє перевищує фінансові результати обласного центру. Це пов’язано із рівнями економічного навантаження. Так, на понад 1 млрд грн прибутків підприємства обласного центру мають майже 800 млн грн збитків. Тож загалом Житомир отримав 375 млн 261 тис. грн прибутку. У Попільнянському районі кількість збиткових підприємств на 10 відсотків менша.

Третє місце по прибутковості посів Житомирський район. Протягом року тут заробили 163 млн 737 тис. 700 грн. За збитковістю приміський район «обігнав» обласний центр аж на 5 відсотків.

Три райони області на кінець року отримали від’ємні фінансові результати. Так, у Новоград-Волинському районі попри нижчий відсоток збиткових підприємств, борги перевищили заробітки на понад 387 млн грн. Примітно, що районний центр закінчив рік із 56,5 млн грн прибутку. Задніх пасе і Овруцький район із результатом у понад 222,4 млн грн збитку. Коростишівському ж району для позитивного балансу не вистачило всього 88 тис. 300 грн.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року в облдержадміністрації розповіли, які підприємства створили найбільше робочих місць. Найбільшим інвестором Житомира з 33 іноземних країн у 2017 році виявився Кіпр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *