Протягом тижня за медичною допомогою звернулись понад 7000 хворих на грип та ГРВІ

Протягом тижня за медичною допомогою звернулись понад 7000 хворих на грип та ГРВІ

Ріст захворюваності відбувся за рахунок дитячого населення.

Протягом тижня за медичною допомогою з приводу захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції звернулось 7007 осіб, що на 43 хворих більше ніж за попередній тиждень. Про це 9 грудня повідомили у обласному лабораторному центрі.

“Активність грипу та ГРВІ в області, як і в цілому по Україні знаходиться на неепідемічному рівні. За 49 тиждень року в області за медичною допомогою з приводу захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції звернулось 7007 осіб, що на 43 хворих більше ніж за попередній тиждень. Ріст захворюваності відбувся за рахунок дитячого населення. Захворіли 5001 дитина, що на 123 хворих дітей більше ніж у попередньому тижні. Питома вага хворих дітей становить 71,4% від всіх захворілих. Захворюваність дорослого населення знизилась на 80 хворих. Госпіталізовано 208 хворих, в тому числі 168 дітей – 80,7% від госпіталізованих.
В місті Житомирі захворіло 2 тис. 157 людей, що на 8,7% менше ніж за попередній тиждень. Серед хворих 1 тис. 730 дітей – 80,2% від захворілих. Госпіталізовано 57 хворих, в т.ч 48 дітей. Летальних випадків не зареєстровано”, – йдеться у повідомленні.

В області проти грипу щеплено 2 тис. 133 особи з груп ризику, в тому числі за останній тиждень 33 особи. Найбільша кількість щеплених в Житомирі, Бердичеві, Новоград-Волинському та Коростишівському районах. Жодної людини не щеплено в Коростенському, Лугинському та Ружинському районах.

Нагадаємо, Бунечко вакцинував свою команду від дифтерії та грипу, щоб не заразитися. У Житомирській області зріс рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

Leave a Comment