Проїзд у маршрутках житомиряни пропонують оплачувати при виході

Проїзд у маршрутках житомиряни пропонують оплачувати при виході

Петиція.

Житомиряни просять оплачувати проїзд у маршрутках при виході, а не при вході. Відповідну петицію оприлюднили 26 грудня.

“Пропоную змінити логіку входу та виходу у новий транспорт. Насамперед маршрути 53 та 53а. Щоб посадка і висадка пасажирів виконувалася одночасно: з передніх дверей люди виходять та РОЗРАХОВУЮТЬСЯ, а в цей час центральними заходять. Таким чином, час для зупинки стане меншим, а це означатиме, що очікування транспорту також зменшиться”, – написав автор петиції Назар Клименко.

За словами житомирянина, водії більше не відволікатимуться від дороги, роздаючи квитки та шукаючи здачу. Вони займатимуться цим під час зупинки, коли виходять одні, а заходять інші.

“Чеки тільки для карток. Роль контролера виконуватиме водій на виході. А “зайця” буде відразу видно тому, що він вийде центральними дверима. Не вигадав, а спостерігав у місті Одеса, де це чудово працює”, – додав автор петиції.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у Коростені знизили вартість проїзду на одному з маршрутів. Жителі Крошні скаржаться, що водії маршрутки №8 не зупиняються на вимогу школярів.

Leave a Comment