Проїзд у житомирських маршрутках може знову подорожчати

Тарифи у житомирських маршрутках можуть подорожчати до 7 грн. Відповідний проект рішення виконавчого комітету оприлюднили на сайті мерії.

«Встановити вартість проїзду на міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху:

– при оплаті готівкою в розмірі 7 грн.;

– при оплаті в безготівковій формі в розмірі 6 грн.;

– у разі відсутності (несправності) в транспортному засобі обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду в розмірі 3 грн.;

– учням шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів в розмірі
3 грн. на час навчального року з 06:00 до 20:00 години», – йдеться у документі.

Подорожчати має і проїзд у громадському транспорті. Замість звичних 3 грн у тролейбусах та трамваях міста тепер доведеться викласти аж 5 грн. У нічний час проїзд у комунальному транспорті коштуватиме 10 грн.

В той же час вартість проїзду маршруткою для тих, хто вже отримав «Картку житомирянина», складатиме 3 грн. При чому як за готівку, так і при розрахунку карткою. Ідентичні платежі для пасажирів трамваїв та тролейбусів, які мають «Картки житомирянина» становитимуть 2 грн.

Нагадаємо, що у квітні у житомирській мерії не знали, чи підвищуватимуть вартість проїзду. З 1 квітня житомирські перевізники вирішили відмовитися перевозити пільговиків безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *