«Прозорий офіс» у Корольовській райраді Житомира цьогоріч не відкриють

«Прозорий офіс» у Корольовській райраді Житомира цьогоріч не відкриють

Через Мінсоцполітики.

«Прозорий офіс» у Корольовській районній раді Житомира цьогоріч не відкриють. Про це у коментарі «Вголос.Zt» розповів начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов. Хоча будівельні роботи вже завершені.

«Днями вже подамо декларацію про завершення будівельних робіт. Але для відкриття міністерство соціальної політики мало поставити меблі та комп’ютери. Однак тендер на закупівлю у Кабміні зірвався», – розповів Глазунов.

За його словами, найближчим часом також планують почати роботи по будівництву «прозорого офіса» у Богунській районній раді. Мають витримати період оскарження тендеру, який пройшов зовсім нещодавно.

«Розбирати все не будемо, як у Корольовському районі. Почнемо з заміни вікон тощо. Адже якщо за півтора місяця роботи не почнуться — 20 мільйонів державної субвенції на це доведеться повернути», – додав начальник управління капітального будівництва.

Нагадаємо, що на реконструкцію приміщення Корольовської районної ради Житомира під «прозорий офіс» планували витратили майже 37 млн грн. Тендер на реконструкцію Богунської районної ради відміняли двічі.

Leave a Comment