Приміщення КВЖРЕПу продадуть сусідці Сухомлина

Приміщення КВЖРЕПу продадуть сусідці Сухомлина

Скличуть позачергову сесію.

Приміщення КВЖРЕП №3 по вулиці Мала Бердичівська, 4 у Житомирі продадуть за 3 млн 18 тис. грн житомирській підприємиці Олені Медведюк. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, жінка є сусідкою міського голови Житомира Сергія Сухомлина. Проект рішення сесії щодо продажу оприлюднили на сайті міськради.

«Приватизувати шляхом викупу фізичній особі-підприємцю Медведюк Олені Володимирівні нежитлові приміщення літери «А» територіальної громади міста Житомира загальною площею 251,5 кв.м, що розташовані за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 4 за ціною продажу 3 млн 18 тис. грн. та перебувають на балансі комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради», – йдеться у документі.

Олена Медведюк, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, займається продажем запчастин для автомобілів та їх технічним обслуговуванням. Разом із чоловіком, депутатом Житомирської районної ради, Олександром Медведюком є співзасновником ряду інших підприємств, серед яких ТОВ «Гранд-Авто» та ФГ «Алекс-Агро».

В аукціоні щодо продажу згаданого приміщення, який відбувся 6 вересня, взяла участь лише ФОП Олена Медведюк. Інших претендентів на викуп не було. При стартовій ціні у 2 млн 572 тис. 538 грн 40 коп учасниця запропонувала 3 млн 18 тис. грн.

Станом на 10:00 7 вересня рішення про викуп об’єкту не оприлюднене. Одразу після проведення аукціону на сайті Житомирської міської ради з’явилося розпорядження Сухомлина про скликання позачергової сесії 11 вересня. На порядку денному всього два питання: про продаж приміщення ВЖРЕП №3 ФОП Олені Медведюк та про затвердження договору фінансового лізингу.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада продасть з аукціону приміщення витверезника. У Коростені з аукціону продали земельну ділянку площею 3,5 га.

Leave a Comment