Радіатор опалення: види та призначення

З настанням холодної пори року як ніколи актуальним стає питання опалення житлового приміщення. З цим завданням якнайкраще зможе впоратися радіатор, який призначений для подачі тепла до вашої оселі. Існує кілька видів радіаторів, які призначені для використання в різних місцях. Про їх різновиди та переваги поговоримо сьогодні у статті.

Призначення радіаторів опалення та їх переваги

Прилад призначений для того, щоб нагрівати повітря у приміщенні. Радіатори сьогодні користуються широкою популярністю серед споживачів, бо мають багато переваг у порівнянні з класичними батареями. По-перше, вони мають меншу вагу та більш охайний вигляд, по-друге, прості в користуванні. Головною перевагою таких радіаторів можна вважати їх економічність. Вони здатні нагрівати приміщення при мінімальних затратах енергії.

Придбати радіатори опалення можна тут sp-climate.com/catalog/radiatory-otopleniya.html.

Компанія Sp-Climate пропонує своїм клієнтам великий вибір радіаторів опалення різних видів. Ви можете ознайомитись з продукцією на сайті https://sp-climate.com.

Консультанти компанії Sp-Climate допоможуть підібрати підходящий варіант та розрахувати його вартість.

Поділ радіаторів по матеріалу виготовлення

В залежності від матеріалу виготовлення розрізняють сталеві, алюмінієві, мідні, чавунні та комбіновані радіатори. Найбільшу теплопровідність серед вищеперерахованих мають алюмінієві. Вони мають невелику вагу та привабливий зовнішній вигляд. Але попри значні переваги такі радіатори легко піддаються корозії.

Великим попитом на сьогодні користуються сталеві радіатори. Такі прилади мають високу тепловіддачу та порівняно невелику вартість. Найбільш бюджетний варіант – це чавунні радіатори. Вони дуже міцні та довговічні та коштують зовсім недорого. Але їх зовнішній вигляд залишає бажати кращого. Виглядають такі радіатори грубо, й витонченими їх не назвеш.

Як розподіляють радіатори за типом конструкції?

По типу конструкції радіатори можуть бути панельними та секційними. Панельні являють собою радіатори які складаються з листів зі сталі. До них приєднані спеціальні конвектори, які разом утворюють цілометалеву конструкцію. Секційні радіатори містять певну кількість секцій, за допомогою комбінування яких вони набирають потрібну потужність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *