Час готуватись до зимової риболовлі

Час готуватись до зимової риболовлі

Відоме народне прислів’я вчить нас «готувати сани влітку». Але літо вже закінчилось, а до початку зими та перших морозів не так вже багато часу. Тому любителям зимової рибалки та активного відпочинку у найхолоднішу пору року варто поспішати з приготуваннями. І перше, про що треба подбати, – надійний, якісний, теплий та зручний верхній одяг. Саме таким вимогам відповідає спеціальний костюм для зимової рибалки Norfin Extreme 5, який можна замовити у фірмовому Інтернет-магазині бренду Norfin: norfin.com.ua. це універсальний одяг, який вже встигли оцінити велика кількість рибалок з багатьох країн Європи. Судячи по їх відгукам, цей костюм однозначно заслуговує уваги.

Опис моделі та характеристики

Костюм складається з трьох елементів – двох курток та штанів. Внутрішня куртка може використовуватись окремо. Вона доволі стильна та має привабливий вигляд. Костюм з легкістю витримує люті морози до -45 градусів за Цельсієм. При цьому він не сковує рухів, тож сидіти або пересуватися в ньому дуже комфортно. Модель практична та водонепроникна. Завдяки якісним сучасним матеріалам костюм здатен прослужити своєму володарю багато років. Кількість та вдале розташування кишень, як на куртках, так на штанах дозволяють зручно та швидко зігріти руки, а також завжди мати під рукою необхідні речі. Також на костюмі є спеціальні світловідбивальні елементи задля безпеки рибалки. Штани костюма на спеціальних лямках, у вигляді напівкомбінезону, виключають можливість застудити спину. Для зручності лямки можна регулювати за довжиною. Все це в сукупності з надлегкою вагою костюма гарантує його власнику максимальне задоволення від зимового дозвілля при будь-яких погодних умовах.

Декілька слів про бренд Norfin

Norfin – один з провідних європейських брендів товарів для активного відпочинку високої якості та підвищеного комфорту із понад шістдесятирічним досвідом успішної роботи. Окрім одягу та взуття компанія виробляє різноманітне спорядження, намети, спальні мішки, окуляри, товари для риболовлі та полювання, та всілякі аксесуари, в які впроваджуються новітні технології та інновації. Ідеальне співвідношення якості та комфорту у поєднанні з прийнятними цінами роблять продукцію Norfin однією з найпопулярніших у відповідному сегменті для українців. Якщо у Вас ще ніколи не було жодного товару цієї фірми, гарантовано, Ви будете вражені її якістю та ціною.

Leave a Comment