Рахунки департаменту соцполітики Житомирської міськради заблокував суд

Рахунки департаменту соцполітики Житомирської міськради заблокував суд

За позовом «Укртелекому».

Рахунки департаменту соціальної політики Житомирської міської ради заблокував суд. Про це «Вголос.Zt» повідомили власні джерела у міськраді. Цю інформацію підтвердила і заступник міського голови Вікторія Краснопір.

«Справді за позовом «Укртелекому» до Житомирської міської ради рахунки департаменту заблокували. Фінансові операції можемо проводити лише по захищених статтях. Тобто, всі пільги, субсидії та субвенції забезпечуються», – прокоментувала заступник міського голови.

За її словами, обмеження стосуються лише витрат на обслуговування пільг та субсидій. Тобто, на канцелярські товари, пальне тощо.

«Перший суд міська рада виграла і частково зняли обмеження. Однак апеляція, яку подав «Укртелеком» до рівенського суду, повернула заборону. Міськрада звернулася з касаційною скаргою і чекаємо на наступне засідання», – додала Вікторія Краснопір.

Судова тяганина стосується коштів, які «Укртелекому» не заплатили за пільги по зв’язку окремим категоріям громадян. Попри те, що ці виплати має забезпечувати держава, «крайньою» виявилася все-таки міська рада.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» скасувала дизель Житомир-Коростень через заборгованість по пільгах. У 2017 році підприємство також судилося з містом через пільговиків.

Leave a Comment