Рашисти поширюють фейки про «згасання ейфорії» щодо успіхів ЗСУ серед європейців

Рашисти поширюють фейки про «згасання ейфорії» щодо успіхів ЗСУ серед європейців

«Обробляють» російськомовну аудиторію.

Російська пропаганда вдалася до чергових фейків, поширюваних переважно серед російськомовних українців. У них ідеться про те, що у європейських експертів буцімто «згасає ейфорія» від успіхів наших Збройних сил. Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації Ради національної безпеки та оборони.

Пишучи про вищезгадане, медіа росії нібито цитують The Washington Post. У той же час в оригіналі йдеться про те, що росія адаптує свою тактику на Донбасі через брак людських ресурсів

Брехню російські пропагандисти також розповсюджують щодо буцімто збільшення експорту нафти російською федерацією. Посилаються на статтю у The Economist. Хоча самі автори «цитованого» іноземного видання пишуть, що

Угорщина, Чехія та Словаччина збільшили закупки російської нафти. А надлишок росія змушена продавати з величезними знижками.

У такий спосіб, зазначають у Центрі протидії дезінформації, окупанти хочуть сформувати хибне враження щодо успіхів росії на економічному та військовому фронтах.

Примітка: у вигляді винятку, з огляду на цільову аудиторію розповсюджуваних фейків, ми дублюємо текст російською мовою.

Российская пропаганда прибегла к очередным фейкам, распространяемым преимущественно среди русскоязычных украинцев. В них говорится, что у европейских экспертов якобы «угасает эйфория» от успехов наших Вооруженных сил. Об этом сообщили в Центре противодействия дезинформации Совета национальной безопасности и обороны Украины.

Размещая вышеупомянутую информацию, медиа россии якобы цитируют The Washington Post. В то же время в оригинале говорится, что россия адаптирует свою тактику на Донбассе из-за нехватки человеческих ресурсов.

Ложь российские пропагандисты также распространяют относительно якобы роста экспорта нефти российской федерацией. Ссылаются на статью The Economist. Хотя сами авторы «цитированного» иностранного издания пишут, что Венгрия, Чехия и Словакия увеличили закупки российской нефти. Избыток же россия вынуждена продавать с огромными скидками.

Таким образом, отмечают в Центре противодействия дезинформации, окупанты хотят сформировать ложное впечатление относительно мнимых успехов России на экономическом и военном фронтах.

Leave a Comment