Реальні історії в картинках – коли ви автор своїх книг

Реальні історії в картинках – коли ви автор своїх книг

fotome.ua

Чи доводилося вам купувати книги власного авторства? Як таке можливо? У сучасному світі трапляється все! Спробуйте оформити свої фотографії красиво і купити фотокнигустворену своїми руками. 

Завжди цікаво спробувати себе в новій діяльності, особливо невластивій натурі
і темпераменту. Купити фотокнигу, зроблену в цифровому фоторедакторі, зможе школяр, інженер, домогосподарка. Не обов’язково мати диплом дизайнера. Компанія Фотоміст постаралася спростити процес оформлення знімків і зробити його максимально комфортним.

Як працює онлайн-конструктор

Ідея + підключений інтернет = ексклюзив.

Саме така формула працює, коли ви вирішили купити фотокнигу і зберегти надовго кращі спогади.

Кілька кроків необхідно пройти для втілення задумки:

  • відкрити редактор зображень;
  • вибрати відповідний шаблон;
  • завантажити фотографії в кювети, розмістивши їх на свій розсуд;
  • зберегти макет і відправити в редакцію.

І все цебезкоштовні послуги! Можливість редагування макета доступна на будь-якому етапі. Число сторінок фотокниги може варіюватися до 120 штук! Навіть цю максимальну кількість буде міцно тримати термоклеевий халеп. А тверда  глянцева картонна обкладинкаобличчя вашого шедевра, встановіть на неї найяскравішу фотографію!

Рішення купити фотокнигу через інтернет може лякати фактом пересилань і можливих при цьому пошкоджень. Однак, переживати не вартожорстка картонна упаковка (коробка) – фірмовий вихід із ситуації. Вона надійно захищає товар від всіх можливих пошкоджень в дорозі.

Навіщо друкувати фотографії

Безліч цифрових носіїв (диски, вінчестери, флешки) прекрасно справляються з функціями зберігання інформації. Але техніка раптово виходить з ладу, дані безповоротно губляться, досада власника не має меж.

Послуги друку не перестають бути актуальними, тому що це:

  • красиво;
  • надійно;
  • зручно;
  • швидко.

Якісний фотопапір, професійне імпортне обладнання, зручність роботи з безкоштовним редактором на сайтікороткі терміни виготовлення замовлення незалежно від тиражу – і перспектива купити фотокнигу вже не лякає і не здається нереальною. Ви отримаєте унікальний, оригінальний витвір, в який вклали сили, душу і час, і вона буде радувати око і піднімати настрій!

 

Leave a Comment