Реконструкцію вулиці Київської проводитиме львівська будівельна компанія

Реконструкцію вулиці Київської проводитиме львівська будівельна компанія

Це обійдеться житомирянам у майже 12 млн 200 тис. грн.

Будівельна компанія «Ві. Ай. Пі», яка зареєстрована у Пустомитах Львівської області, протягом двох місяців проведе реконструкцію вулиці Київської від Соборної площі до вулиці Небесної Сотні.

Згідно із інформацією «Вісник державних закупівель», у конкурсі на реконструкцію вулиці Київської брали дві компанії – житомирська «Фаворит-Опт» родини народного депутата Борислава Розенблата та львівська «Ві. Ай. Пі». Відповідно до протоколу розкриття відкритих торгів, вартість робіт львів’ян на майже 300 тис. грн менша від пропозиції. Крім того, якщо житомиряни обіцяли провести реконструкцію за 4 місяці і 20 днів, то їхні конкуренти беруться впоратися за 2 місяці. Більш привабливою для міської ради виявилася також позиція щодо відстрочки платежу. Якщо «Фаворит-Опт» прописав місячний термін, то «Ві. Ай. Пі» – два. Обійдеться ремонт у майже 12 млн 200 тис. грн. Житомирська фірма пропонувала витратити на це майже 12,5 млн.

Тим часом, одна із власниць «Фаворит-Опт» Олена Розенблат на виграш львівської фірми відреагувала на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«От души хочется поздравить львовскую компанию «Ві.Ай.Пі. Будівельна Компанія», а также жителей Львовской области, куда уйдут налоги Житомирского бюджета). 140 дней, указанных в предложении были проставлены нами с учётом срока действия тендера, и зная долгие раскачки в вопросах начала работ и отмашки, которую даёт местный УКБ», – написала Олена Розенблат.

Відповідно до інформації порталу “Наші гроші”, ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» була зареєстровано у лютому 2013 року у Пустомитах студенткою-стоматологом Роксоланою Трухан  та мешканцем села Підгороднє (Золочівський район) Володимиром Ярішем.  У січні 2014 року керівником та власником фірми став львів’янин Марко Янковенко, який також є співвласником київського ТОВ «Конезавод Талант».

Нагадаємо, що в цьому році міський голова Сергій Сухомлин обіцяє реконструювати вулицю Михайлівську. Крім того, у міському бюджеті передбачили 6 мільйонів гривень на ремонт 4 скверів.

Leave a Comment