Рекреаційні майданчики словечанських лісівників: цілющі кринички, альтанки, ставки з рибою (ФОТО)

На території державного підприємства «Словечанський лісгосп» протягом року лісівники облаштували чотири рекреаційні пункти. Наразі добудовують п’ятий.

Цікаво, що словечанські лісівники обирають місця для рекреаційних майданчиків не лише біля трас та доріг, але й в глибині лісу – в місцях, оповитих легендами. Тут є все для комфортного відпочинку на природі: дерев’яні альтанки, зручні столи, спеціально обладнані місця для вогнища, мангали, сміттєзбірники. У деяких – кринички із цілющою, освяченою водою. Подбали лісівники і про найменших своїх гостей, облаштувавши «дитячі» зони. Біля багатьох рекреаційних майданчиків на території лісгоспу є ставки, у яких водиться риба. Деякі спеціально зарибнюють. А в лісі багато грибів, чорниці, малина, ожина, суниця.

“Такі місця відпочинку створюємо для того, щоб люди відпочивали культурно і комфортно. Тут є все для нормального відпочинку. Раніше відпочивальники багато у лісі залишали сміття. Ми ж поставили ящики для сміття. Тепер 90% відпочивальників вже за собою прибирають”, – розповів головний лісничий держлісгоспу Тарас Содолинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *