Ремонт фасаду школи мистецтв у Новограді-Волинському робитиме чоловік в. о. мера

Ремонт фасаду школи мистецтв у Новограді-Волинському робитиме чоловік в. о. мера

Без тендеру.

Новоград-Волинська міська рада заплатить 727 тис. 905 грн 60 коп ФОП Сергію Пономаренку за ремонт фасаду школи мистецтв. Згідно із декларацією секретаря міськради Олени Пономаренко, підрядник є… її чоловіком… Остання після добровільної відставки міського голови виконує його обов’язки.

Тендер на визначення підрядника не проводили. Просто підписали договір. Роботи з ремонту фасаду школи мистецтв мають виконати до 1 жовтня 2020 року. Звіт про укладений із родичем секретаря Новоград-Волинської міськради договір оприлюднили 15 квітня 2020 року на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Договір із підприємцем підписала керівник відділу культури і туризму Лариса Заєць. Поки в бюджеті передбачили трохи більше, ніж 97 тис. грн. За ці гроші ФОП Пономаренко має утеплити фасад закладу до 1 жовтня 2020 року. Решту робіт по об’єкту виконуватимуть за наявності фінаснування та коштів у бюджеті.

Нагадаємо, що 27 лютого 2020 року мер Новограда-Волинського Віктор Весельський склав свої повноваження. З початку березня його обов’язки виконує секретар міськради Олена Пономаренко.

Leave a Comment