Рештки 26 воїнів, які загинули у Другій світовій війні, знайшли у Радомишльському районі

Рештки 26 воїнів, які загинули у Другій світовій війні, знайшли у Радомишльському районі

Пошуками займалися курсанти академії СБУ.

Курсанти Національної академії Служби безпеки України упродовж двох років проводили пошукові роботи у Березанському лісі на Київщині та в селах Раковичах й Гуті-Забілоцькій Радомишльського району. Про це повідомила прес-група УСБ України у Житомирській області.

Курсанти спільно з представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» знайшла рештки 55 воїнів Другої світової війни, особисті речі загиблих, фрагменти бронетехніки й уламки зброї.

«Зокрема, на останніх розкопках у селі Гуті-Забілоцькій, що тривали з квітня цього року до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, курсанти натрапили на рештки 26 воїнів. На жаль, їх неможливо ідентифікувати. Експерти не виключають, що молодь знайшла засипаний землею бліндаж, який після відступу ворога наші солдати використали для санітарного поховання загиблих товаришів», – йдеться у повідомленні.

До слова, невідомі воїни, віднайдені на Житомирщині та Київщині, цьогоріч будуть гідно похоронені.

Нагадаємо, що нещодавно у Житомирі піротехніки знищили 73 артилерійські снаряди часів Другої світової війни. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС у Житомирській області. Снаряди знайшли у дворі приватного житлового будинку по вул. Покровській.

Leave a Comment