Результати форуму України-Білорусі: підписали угод на понад півмільйона доларів, – міністр

Результати форуму України-Білорусі: підписали угод на понад півмільйона доларів, – міністр

Минулоріч на 100 мільйонів доларів.

Результатом Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь стало підписання комерційних угод на суму 543 млн доларів США. Про це під час пленарного засідання форуму розповіла міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.

«Загалом підписано 2 міжурядові угоди, 15 міжрегіональних та 3 — між містами України. Минулого року було підписано 9 міжрегіональних угод. Загальна сума комерційних договорів, які уклали дві сторони, сягнули 543 млн доларів США проти 100 млн доларів минулого року», ‒ повідомила Бабак.

За її словами, потенціал співпраці між Україною та Республікою Білорусь реалізовано не повністю. На сьогодні прямі інвестиції Білорусі в Україну складають 48,3 млн доларів США. В той же час Україна інвестувала в Білорусь лише 2,7 млн доларів.

Президент України Володимир Зеленський подякував білоруській стороні за співпрацю та відзначив, що подібні форуми потрібно проводити постійно. Президенти обох країн висловили побажання, щоб подібні заходи проводилися щороку, а не раз на два роки.

Нагадаємо, що на майдані Соборному у Житомирі пройшла виставка техніки. Близько десятка житомирян прийшли на екологічний форум із плакатами проти будівництва АЗС.

Leave a Comment