Роботодавці області шукають командирів взводів, поштарів та психологів

Роботодавці області шукають командирів взводів, поштарів та психологів

У центрі зайнятості понад 2 тисячі вакансій.

Командирів взводів, поштарів, інспекторів і психологів пенітенціарних закладів шукають роботодавці Житомирщини. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

«На 1 липня в обласній службі зайнятості було зареєстровано 2083 вакансії із заробітною платою від мінімального рівня до 30000 грн. Максимум пропонують керівнику малого сільгосппідприємства, який має бути магістром за спеціальністю «Агрономія». По 20000 грн обіцяють головним механікам на гірничо-збагачувальному комбінаті та водіям міжнародних перевезень у приватному товаристві», йдеться у повідомленні.

Найбільшу кадрову потребу мають виправні заклади області, підрозділи «Укрпошти» та філія «Укрзалізниці». Дещо менше працівників потребують лікарні та медичні заклади області та кондитемькі підприємства. Найменше робочої сили необхідно військовим частинам та лісовим господарствам Житомирщини.

Нагадаємо, що у 2019-му році роботодавці області потребували більше 3 тис. працівників. У 2018-му році потреба у робочій силі в області становила майже 4 тис. осіб.

Leave a Comment