Роботодавці заборгували 5,5 мільйонів гривень зарплати жителям області

У Житомирській області роботодавці заборгували своїм працівникам понад 5 млн зарплати. Про це повідомили у головному управлінні статистики області. Заборгованість продовжує рости.

«Сума заборгованості із виплати заробітної плати роботодавцями області на 1 березня становила 5 млн 500 тис. грн, що на 2,7% більше, ніж на початку року. При цьому обсяг невиплаченої заробітної плати склав 0,4% фонду оплати праці, нарахованого за лютий. На економічно активні підприємства області припало 35,5% загального обсягу заборгованості, або 1 млн 900 тис. грн, ще 41,5%, або 2 млн 300 тис. грн – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Решту коштів не виплатили своїм працівникам підприємства, які призупинили діяльність у попередніх роках», – йдеться у повідомленні.

До слова, у лютому середня заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Житомирщини (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 6 тис. 543 грн.

Нагадаємо, роботодавці повідомили обласний центр зайнятості про заплановане масове звільнення працівників. 21 місце за рівнем зарплати займає Житомирщина. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *