Родичі Геннадія Зубка хочуть облаштувати благоустрій закладу його дружини бюджетним коштом

Родичі Геннадія Зубка хочуть облаштувати благоустрій закладу його дружини бюджетним коштом

Ініціатором заявки до бюджету участі є сестра Людмили Зубко.

Аплікаційну форма щодо облаштування скверу неподалік готелю “Житомир” та “Львівської майстерні шоколаду” за гроші міста зареєстрували днями на сайті міського бюджету участі.

Власником “Львівської майстерні шоколаду” у Житомирі є дружина віце-прем’єра Геннадія Зубка. За адресою площа Перемоги, 7, де розташований згаданий заклад, зареєстроване і ТОВ “Батерфляй К”. Власницею і керівником цього підприємства є Людмила Зубко.

Автором згаданої ініціативи офіційно є житомирянка Н. А. Кучинська. Хоча сестра Людмили Зубко Тетяна Парфентієва, яка є депутатом Житомирської районної ради від Блоку Петра Порошенка, чи то помилково, чи то навмисно у контактних данах за цією аплікаційною формою вказала свої електронну пошту та номер мобільного телефона. Такі самі контакти вказуються у інших проектах, які реалізовує Парфентієва у селищі Новогуйвинське Житомирського району. У них депутатка не лише не приховує своєї участі, а навпаки, підкреслює її.

Благоустрій території довкола “Майстерні шоколаду” автори проекту оцінили у 300 тис. грн. Тим часом, згідно із декларацією Геннадія Зубка, протягом 2015 року його родина заробила понад 2 млн грн.

Нагадаємо, що станом на 10 серпня у мерії зареєстрували три заявки на бюджет участі. Останній почав працювати у Житомирі з початку липня, однак кошти на його реалізацію планують виділити лише у 2017 році.

Leave a Comment