Рокіровка: Гундич призначив нового керівника апарату ОДА, а Ясюнецького “взяв” у заступники

Рокіровка: Гундич призначив нового керівника апарату ОДА, а Ясюнецького “взяв” у заступники

Олексій Шатило тепер очолює апарат ОДА.

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич провів чергові кадрові ротації. Із 3 травня призначив на посаду нового керівника апарату ОДА – 33-річного Олексія Шатила, а «попередній» – Олексій Ясюнецький став заступником голови ОДА. Відповідні розпорядження підписав Ігор Гундич 2 травня, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Призначити за переведенням Шатила Олексія Анатолійовича, за його згодою, на посаду керівника апарату Житомирської обласної державної адміністрації з посадовим окладом згідно з штатним розписом з 03 травня 2018 року. Перевести Ясюнецького Олексія Олексійовича з посади керівника апарату обласної державної адміністрації на посаду заступника голови обласної державної адміністрації з посадовим окладом згідно з штатним розписом з 03 травня 2018 року», – йдеться у розпорядженнях голови ОДА.

Відтепер у керівника облдержадміністрації Ігоря Гундича два заступники – Ярослав Лагута та Олексій Ясюнецький, а також керівник апарату ОДА Олексій Шатило.

До призначення керівником апарату ОДА Олексій Шатило з 2015 року працював директором департаменту агропромислового розвитку та економічної політики (раніше – департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА).  Трудову діяльність розпочав з підсобного робітника ЗАТ «Омелянівський гранітний кар’єр», що у селі Горщик Коростенського району.  У різні роки працював у управліннях та департаментах ОДА.

Нагадаємо, Сухомлин продовжив на майже півтора року контракт із новопризначеним директором КП «Парк». Порошенко призначив голову Коростишівської райдержадміністрації. Сухомлин призначив сина депутата міськради керівником ЖЕКа.

Leave a Comment