Росіяни, які сидять у житомирській тюрмі просять Путіна, щоб їх обміняли на  українських політв’язнів

Росіяни, які сидять у житомирській тюрмі просять Путіна, щоб їх обміняли на українських політв’язнів

Листи доставлять в Адміністрацію Президента РФ.

Два засуджених громадян Російської Федирації, котрі відбувають покарання у Житомирській установі виконання покарань № 8, просять, щоб їх обміняли на українських політв’язнів. Про на своїй сторінці у Facebook напсиала українська омбудсмен Людмила Денісова.

«В ході моніторингових візитів до місць позбавлення волі ув’язнені громадяни РФ продовжують надавати заяви на ім’я Президента РФ з проханням повернути їх на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв’язнів.

Сьогодні такі заяви написали Вячеслав Висоцький (ГУ «Черкаська виправна колонія № 62»), Валерій Іванов та Олександр Валехидіс (ГУ «Дрогобицька виправна колонія «40»), Владислав Гречин (ГУ «Одеська установа виконання покарань №21»), Віктор Агєєв (ГУ «Роменська виправна колонія №56»), Олег Доронін (ГУ «Городищенська виправна колонія №96»), Денис Сидоров та Євген Шаталов (ГУ «Житомирська установа виконання покарань №8»)», – повідомила Денісова.

За її словами, раніше таку заяву подав громадянин РФ Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм в Бучанській колонії, Олександр Саттаров та Фарух Камалов, які зараз перебувають у Лук’янівському СІЗО.

Ці листи також будуть відправлені до МЗС України, щоб вони дипломатичною поштою доставили їх в Адміністрацію Президента РФ.

Нагадаємо, на Житомирщині з тюрми втік іноземець, який «сидів» за розбій. Педофіл, який вийшов з тюрми за законом Савченко, розбещував дитину у Житомирі.

Leave a Comment