Розшук: у зоні АТО зник військовий з Ємільчинського району Володимир Яценко

Розшук: у зоні АТО зник військовий з Ємільчинського району Володимир Яценко

Чоловік не виходить на зв’язок із рідними з липня.

Волонтери розшукують бійця 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Володимира Яценка (позивний “Дєд”), який зник на Сході. Військовий не виходить на зв’язок з липня цього року. Рідні впевнені, що молодий чоловік знаходиться в полоні або важко поранений.

image«Яценко Володимир Сергійович 1990 року народження. Житель села Кривотин Ємільчинського району. Після закінчення Житомирського Автодорожнього технікуму, маючи спеціальність водій-механік, пішов по контракту  служити в Збройні Сили України. Цієї зими його підрозділ стояв під Словянськом. А під час повномасштабних навчань в березні їх «перекинули» на передову. Після чого був один дзвінок від нього з повідомленням про те, що вони окопуються. Більше дзвінків не було», – повідомила «Вголос.ZT» волонтер, односельчанка Володимира Яценка – Лариса Володимирівна.

За словами волонтерки, це вперше, що Володимир так довго не телефонує рідним. Раніше такого не було.

«Тому виникають думки, що щось могло трапитися. Зверталися у військову частину, де служив Вова. Сказали, що він не числиться ні у списках загиблих, ні в переліку зниклих. Можливо, він в шпиталь потрапив, втратив пам’ять чи має важкі травми. А буває таке, що місцеві надають допомогу нашим хлопцям», – додала волонтер.

Лариса Володимирівна розповіла, що село їхнє маленьке і всі Володимира Яценка добре знають. Він відважна, відповідальна та серйозна людина, патріот своєї країни. З рідних людей у військового залишилася лише сестра, яка понад усе на світі чекає брата.

«Володимиру 26 років, але виглядає значно старше. Сильно постарів на війні… Його зріст 190 см, худощавий. Волосся чорняве з сивиною. Велике прохання, якщо хто має інформацію про Володимира чи може допомогти в його пошуках – повідомте редакцію Вголос.ZT», – сказала жінка.

Нагадаємо, у Пулинському районі зникла 77-річна жінка,  пішла до лісу по ягоди та не повернулася додому. У Житомирі поліцейські розшукали зниклу дитину.

Leave a Comment