Рух по вулиці Східній буде перекритий до кінця травня — Водоканал

Рух по вулиці Східній буде перекритий до кінця травня — Водоканал

Нові труби “Водоканал” обіцяє покласти вже до «майовки».

Рух автомобільного транспорту по вулиці Східній буде відновлено не раніше кінця травня. Про це під час засідання бюджетної комісії Житомирської міської ради розповів директор КП «Житомирводоканал» Михайло Ничипорук.

«Із трубами впораємося до 1 травня однозначно. Далі триватимуть роботи з благоустрою. Тобто відновлюватиметься дорожнє покриття. На це знадобиться близько місяця. До кінця травня роботи закінчимо», – розповів Михайло Ничипорук.

На поточний момент транспорт рухається по вулиці Мануїльського та Котовського. Внаслідок цього на згаданих вулицях утворюються пробки. Крім того, повідомив далі Ничипорук, днями стався провал колектора на вулиці Шевченка.

«Цей колектор тягнеться зі Східної вулиці і аж до вулиці Івана Гонти. Його вже більше 20 років ніхто не ремонтував. Фактично відтоді, як він був побудований. На ремонт усього колектора потрібно 36 мільйонів гривень», – сказав директор КП «Житомирводоканал».

Нагадаємо, що 19 березня 19-річний водій «DAEWOO» розтрощив авто, врізавшись у бетонний блок, який огороджував місце пориву водогону на вулиці Східній. За час ремонту цієї ділянки, повідомив Михайло Ничипорук, там сталося вже 4 подібні дорожньо-транспортні пригоди.

Leave a Comment