Рятувальники попереджають: ворог розкидає касетні міни

Касетні міни, які підступно розкидають окупанти, є страшенно небезпечними. Через свою незвичну форму діти сприймають вибуховий предмет як іграшку. Як впізнати міну — розповіли в управлінні ДСНС у Житомирській області.

За словами рятувальників, окупанти розкидають протипіхотні фугасні міни ПФМ-1 «Лепесток». Вони зазвичай зеленого кольору. Довжина 12-14 см. Ширина 5-6 см.

«Ураження людини завдається через травматичне пошкодження нижньої кінцівки. Вибух здійснюється в момент наступання на датчик. Через незвичну форму пластикового корпусу діти нерідко сприймають міну як іграшку, й дістають важких поранень або гинуть», ‒ розповідають у ДСНС.

Рятувальники нагадують, що у разі виявлення підозрілого предмета ні в якому разі не торкайтеся його. Повідомте підрозділи ДСНС або поліції та по можливості дочекайтеся їх прибуття. Не забудьте попередити про ймовірну небезпеку перехожих.

Нагадаємо, що жителям області заборонили ходити до лісу та користуватися відеореєстраторами. Від бомбардування у Бердичеві одна особа загинула, двоє ‒ травмовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *