Рятувати бердичівлян, яких затримали у Бангладеші, полетять консули

Рятувати бердичівлян, яких затримали у Бангладеші, полетять консули

 Чоловіків звинувачують у пограбуванні банкомату.

Щоб допомогти бердичівлянам, які зникли під час закордонної подорожі, найближчим часом до Народної Республіки Бангладеш вилетить консульська група. Про це повідомили на офіційному сайті Президента України.

Заступник глави Адміністрації Президента Кирило Тимошенко 9 червня зустрівся з родичами бердичівлян.

«29 травня шестеро друзів-спортсменів із міста Бердичева у віці від 18 до 45 років вирушили в туристичну подорож до Бангладеш. Востаннє родичі мали спілкування з ними телефоном 31 травня. З першого червня й досі зв’язатися з ними не вдавалося. Після численних звернень до МЗС України, консульства України в Індії родичі зниклих звернулися й до Президента України Володимира Зеленського. Наразі відомо, що шість українців були затримані поліцією Народної Республіки Бангладеш. Їм інкримінують пограбування банкомата у складі ОЗГ та спротив представникам місцевої поліції під час затримання», – йдеться у повідомленні.

На зустрічі Кирила Тимошенка з рідними затриманих громадян, у якій взяв участь представник МЗС України, було узгоджено, що найближчим часом до Народної Республіки Бангладеш вилітає консульська група на чолі з Олександром Громовим, першим секретарем із консульських питань Посольства України в Республіці Індія, яка на місці має детально з’ясувати ситуацію та надати необхідну допомогу, зокрема у пошуку приватного адвоката для громадян України.

Нагадаємо, групі житомирських підлітків, які жорстоко побили свою ровесницю, «світить» до 4 років тюрми. Злочинців, які напали зі зброєю на житомирянку, викрали її та обікрали, засудили до 8 років.

Leave a Comment