Салют Бердичеву! У райцентрі відзначили найдостойніших людей, серед яких – 13 воїнів АТО (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Салют Бердичеву! У райцентрі відзначили найдостойніших людей, серед яких – 13 воїнів АТО (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Ще семеро удостоїлися нагород посмертно.

Десята церемонія нагородження найкращих серед найдостойніших відбулася у Бердичеві. Цьогоріч дійство назвали «Салют Бердичеву!» Передусім на рівні міста відзначили 13 учасників АТО. Ще сімох героїв вшанували посмертно, вручивши нагороди їхнім родичам. Про це повідомляє портал «Бердичівський погляд».

«Другий рік поспіль, враховуючи воєнні дії на території держави, під час церемонії, першочергово вшановують тих, хто з гідністю та мужністю виконував і виконує свій громадянський та воєнний обов’язок перед державою. На жаль, часто трапляється так, що нагороди знаходять своїх Героїв посмертно. Указом Президента України за особисту мужність та професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені: солдати Олександр Питель та Роман Абрамов, молодший сержант Сергій Сідлецький, старшина Олександр Венгер та старший прапорщик Олег Реготун. Медаль «Захиснику Вітчизни» (посмертно) знайшла Героїв – молодших сержантів Сергія Ковтуна та Юрія Панасюка. Нагороди у даній номінаціях отримали рідні загиблих Героїв», – йдеться у повідомленні.

Присутні у залі міського Палацу культури стоячи аплодували героям, які проявили особисту мужність, самовідданість, високий професіоналізм, вірність військовій присязі під час проведення антитерористичної операції. А це, зокрема, командир нашої бригади Андрій Маліновський, старший лейтенант-десантник Костянтин Султанбагомаєв, майор прикордонної служби Сергій Адаменко, військовослужбовці-артилеристи: старший прапорщик Володимир Мельник, старші сержанти Руслан Осецький та Михайло Шмідт, молодший сержант Руслан Назаренко, старший солдат Андрій Мушинський та рядовий Андрій Казаченко. Гучними оплесками привітали бердичівляни і воїнів-десантників: сержанта Олександра Кашеварова, молодшого сержанта Ярослава Голяченка, Фелікса Козінського та молодшого сержанта одного з окремих батальйонів Анатолія Шеленгівського.

salut-berdichevu-03f salut-berdichevu-04f

  salut-berdichevu-05  salut-berdichevu-01

salut-berdichevu-07f

salut-berdichevu-08 salut-berdichevu-11 salut-berdichevu-13 salut-berdichevu-12 salut-berdichevu-14 salut-berdichevu-15

Крім того, бердичівлян традиційно відзначили у кількох напрямках: «Милосердя – категорія вічна», «Працею звеличені», «Його Величність Виробник», «Найкращі в культурі», «Бердичів – муза для митця», «Найкращі в освіті», «Найкращі у спорті», «Пізнавай, твори, перемагай!», «До Ваших послуг» та «Розквітни, відродись, зрости!».


Фото: «Бердичівський погляд»

Leave a Comment