СБУ області повідомила про фішингові розсилки буцімто від їх імені

У Службі безпеки України зафіксували фішингові розсилки електронних листів нібито від її імені. Про це повідомили у пресгрупі відомства на Житомирщині.

Правоохоронці зазначають, що на перший погляд ці листи видаються правдоподібними. Однак викладені у цих листах дані свідчать про їхню фейковість.

«Зловмисники від імені Ситуаційного центру Департаменту кібербезпеки СБУ повідомляють про розробку спеціалізованих програм для посилення кіберзахисту та знищення вірусів. І тут же пропонують завантажити їх нібито з офіційного вебсайту СБУ», ‒ йдеться у повідомленні.

Тим часом, у самому Ситуаційному центрі Департаменту кібербезпеки СБУ заявили, що не здійснювали жодних розсилок щодо будь-якого програмного забезпечення.

У разі отримання таких листів у спецслужбі закликають користувачів інтернету не переходити та не завантажувати будь-які програми. Якщо ж ви вже перейшли за посиланням, то перевстановіть операційну систему вашого комп’ютера та повідомте про це СБУ за телефоном: 0 800 501 482 та на електронну пошту: [email protected].

У Службі безпеки України вважають, що подібні фейкові розсилки можуть бути частиною спецоперацій російських спецслужб із розхитування інформаційного та кіберпростору в нашій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *