СБУ повідомила про підозру уродженцю Коростеня, який перейшов на бік ворога

Уродженця Коростеня 37-річного віку обґрунтовано підозрюють у переході на бік ворога у період збройного конфлікту. Про це повідомили у Службі безпеки України.

«За наявними оперативними даними, зрадник зарахований до складу федеральної служби військ національної гвардії російської федерації (росгвардії) тимчасово окупованого Криму», ‒ йдеться у повідомленні.

За словами правоохоронців, раніше чоловік працював поліцейським у Криму. Після захоплення росією півострову, відмовився виконувати накази свого командування та перейшов на бік ворога.

«Згодом зловмисник набув російського громадянства, приніс присягу на вірність рф та вступив до «міністерства внутрєнніх дєл по рєспублікє Крим». А у 2016 році він «підвищив кваліфікацію» у краснодарському університеті мвс рф, отримавши звання «старшого сержанта поліції», ‒ додають у СБУ.

З 2019 року корінний коростенець служить у складі росгвардії, виконуючи завдання з так званого «забезпечення громадської безпеки і охорони громадського порядку» у тимчасово окупованому Криму.

Слідчі повідомили зрадникові про підозру. Попри те, що експравоохоронець переховується від правосуддя у тимчасово окупованому Криму, спецслужбі відомі його місце проживання, особисті дані та коло контактів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *