СБУ викрила незаконний видобуток піску в Коростишівському районі

СБУ викрила незаконний видобуток піску в Коростишівському районі

Видобуток проводився на площі майже 40 га.

Приватне підприємство, яке самовільно видобувало пісок у промислових масштабах, викрили у Коростишівському районі співробітники управління СБ України в Житомирській області спільно з поліцією та Державною екологічною інспекцією. Піщаний кар’єр був облаштований зловмисниками поблизу села Розкидайлівки на землях лісового фонду Шахворостівського лісництва. Про це повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

“У середині 2015 року рішенням Житомирської обласної ради ця земельна ділянка площею 39,4 га справді була передана видобувному підприємству у користування. Але у квітні 2016 року за позовом прокуратури Вищий адміністративний суд скасував рішення облради як протиправне та повернув землю до комунальної власності”, – йдеться у повідомленні.

Нанесена навколишньому середовищу шкода та збитки, завдані незаконними діями зловмисників державі, уточнюються у межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, кому належить видобуток лабрадориту на Житомирщині. Столичні підприємці вимагали видати їм дозвіл на видобуток бурштину.

Автор фото: прес-служба УСБ України у Житомирській області.

Leave a Comment