Секретаря міської ради не відсторонятимуть від виконання обов’язків, – Сухомлин

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин не бачить підстав відстороняти від обов’язків секретаря міської ради Наталію Чиж. Про це він повідомив під час брифінгу 14 березня.

«Я не можу коментувати дії правоохоронних органів. Йде слідство, я не коментую, і не можу робити висновки за правоохоронні органи. У мене на даний момент немає ніяких підстав, щоб приймати якісь заходи по секретарю міської ради», – сказав Сергій Сухомлин.

Також міський голова підтвердив інформацію про те, що правоохоронці затримали саме заступника директора КП «Парк» Вадима Поповіченка.

«Я можу підтвердити, що Вадима Поповіченка (заступника директора КП «Парк», – ред.) було затримано. Крім того, я можу сказати більше: минулого року у мене була зустріч із директорами комунальних підприємств, на яких ми показали аудит «Зеленбуду», «УАШ», «Парк» і результати цих аудитів були направлені до правоохоронних органів», – розповів міський голова.

Наразі про звільнення з посади Вадима Поповіченка не йдеться. За словами міського голови, подальшу «кадрову» долю чиновника вирішать тоді, коли заступник міського голови Матвій Хренов, який згідно із розподілом службових обов’язків, відповідає за діяльність КП «Парк», повернеться з відпустки.

Нагадаємо, що у понеділок, 13 березня прокуратура та СБУ провели обшук у кабінеті секретаря Житомирської міської ради Наталії Чиж. Затриманий на хабарі у 20 тис. грн заступник директора КП «Парк» Вадим Поповіченко мав право контролювати правоохоронні органи.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *