Села, район та область «скинулися» на сучасний японський томограф для Житомирської райлікарні

Села, район та область «скинулися» на сучасний японський томограф для Житомирської райлікарні

Обіцяють, що пільговики будуть проходити обстеження безкоштовно.

Для Житомирської районної лікарні придбали сучасний комп’ютерний томограф. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Комп’ютерний томограф Astelion Advance 32-зрізовий TSX–034А/4с (виробник CANONMEDICALSYSTEMS, Японія) придбали за рахунок коштів об’єднаних територіальних громад, обласного, районного, сільських та селищних бюджетів. Загальна вартість обладнання та ремонту відділення – 12,5 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Пільгові категорії населення, жителі району будуть проходити обстеження безкоштовно, для інших – діятиме платна послуга, проте набагато нижча вартість, ніж аналогічне обстеження в приватному закладі. Такий апарат – це стандарт сучасної діагностики. Він має надзвичайно високу швидкість роботи з максимально високою точністю результатів діагностування онкологічних захворювань, захворювань опорно-рухової, нервової та серцево-судинної системи тощо.

До слова, Житомирська центральна районна лікарня обслуговує Житомирський район із населенням понад 70 тис. жителів. У лікарні працюють 57 лікарів та 153 молодших спеціалістів з медичною освітою. Ємність стаціонару – 205 ліжок. Стаціонар має відділення: терапевтичне №1 (з кардіологічними ліжками), терапевтичне №2, неврологічне, гінекологічне, дитяче, травматологічне, хірургічне з урологічними ліжками та відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії.

Нагадаємо, міська лікарня №1 у Житомирі заплатить майже 180 000 за охорону. Обласна рада хоче списати майстерню психіатричної лікарні.

Leave a Comment