Селфі з експонатом! Обласний краєзнавчий музей оголосив флешмоб

Селфі з експонатом! Обласний краєзнавчий музей оголосив флешмоб

Автора найкреативнішого фото чекатиме сюрприз.

Житомирський обласний краєзнавчий музей проведе «День селфі». Стартуватиме флешмоб 18 січня. Про це «Вголос.zt» повідомив директор музею Роман Насонов.

«18 січня відзначається Міжнародний день музейного селфі? Що це? Членами європейського проекту Culture Themes 21 січня 2014 року було ініційовано флешмоб музейного селфі. Головним завданням флешмобу було відвідування будь-якого музею, зробити «селфі» на фоні поруч з експонатом, який сподобався, опублікувати фото у Facebook, додавши хештег #MuseumSelfie, а також хештег того музею, де було зроблено селфі, у нашому випадку це: #kraeznavchiymuseum. Наш музей вже вдруге долучається до Міжнародного флешмобу. Тому 18 січня 2018 року ми чекаємо Вас з 10-ї до 17-ї години, адже саме в цей день експонати з радістю фотографуються з відвідувачами БЕЗКОШТОВНО. Автора найкреативнішого фото чекатиме сюрприз!!! Підсумки конкурсу 23 січня. Ціна вхідного квитка така ж як і в інші дні», – повідомив Насонов.

Нагадаємо, цілу серію “селфі” у музеї зробив голова обласної ради Ширма. Музеї всього світу приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних “селфі”.  В Україні акція проходить втретє. Фото можна зробити безкоштовно у будь якій філії Житомирського обласного краєзнавчого музею.

Leave a Comment