Сержанта Сергія Ходоровського нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно

Сержанта Сергія Ходоровського нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно

Нагороду вручили рідним бійця.

Під час сесії Житомирської міської ради 9 березня сержанта Сергія Ходоровського нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду присвоєно відповідно до Указу Президента України № 23/2017 від 3 лютого 2017 року. Під час вручення були присутні мати, дружина та син загиблого.

“Найтяжче, що не він тут стоїть, не мій син, Сергій. Уявіть собі, як це важко, коли одного сина уже немає, а другий син проходить службу. А скільки ми чуємо, скільки людей гине кожен день, а скільки інвалідів повертаються з війни. Мій син був в Іраку, виходив з цього жахливого котла під Іловайськом, був в Авдіївці, куди прийшла не навчена молодь. Він своїм тілом закрив бункер, рятуючи молодих людей. Від нас з вами залежить пам’ять про тих, хто зробив усе, щоб ми щасливо жили, щоб ми виховували онуків”, – сказала мати Сергія Ходоровського.

За даними сайту “Memorybook”, Сергій Ходоровський,1980 року народження, загинув 16 листопада 2016 року близько 22:00 год. під час більш, як чотиригодинного обстрілу «авдіївської промзони», коли поблизу нього розірвалася 120-міліметрова міна.

Як повідомляв “Вголос.zt”, у день поховання бійця на Смолянському кладовищі 19 листопада 2016 року в Житомирі оголосили День жалоби. Військовій службі Сергій присвятив більше 18 років. У 72-й окремій механізованій бригаді служив з вересня 2014 року.

Відзнакою Міністерства оборони України нагородили розвідника, учасника АТО Володимира Ткача, відзнаку “Знак пошани” отримав Павло Журбенко – учасник бойових дій в Афганістані.

Нагадаємо, Малин: бійця АТО Олександра Гулькевича нагородили орденом «За мужність» посмертно. Тому, хто заявить про крадіжку електроенергії, готові платити грошову винагороду.

Leave a Comment