Сесію міської ради відмінили за годину до початку. Кажуть, через відсутність кворуму

Сесію міської ради відмінили за годину до початку. Кажуть, через відсутність кворуму

Сухомлин поїхав до Києва.

Сесію Житомирської міської ради, яка мала відбутися 27 червня о 10:00, відмінили за годину до початку засідання. Про це «Вголос. zt» повідомили у прес-службі мерії.

Цікаво, що сесію перенесли через відсутність кворуму. Як визначили кількість присутніх депутатів за годину до засідання – не відомо. Розпорядження «Про скликання двадцять третьої сесії Житомирської міської ради» міський голова вже скасував.

«Відповідно до положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скасувати розпорядження міського голови від 16.06.2017 №470 «Про скликання двадцять третьої сесії Житомирської міської ради», – йдеться у новому розпорядженні Сухомлина.

О 9:40 прес-служба повідомила, що у зв’язку з критичною ситуацією, що склалася з виплатою зарплати медпрацівникам Житомирський міський голова Сергій Сухомлин поїхав з робочим візитом в Міністерство охорони здоров’я та Міністерство фінансів щодо виплати заборгованої зарплати житомирським медпрацівникам. За червень держава заборгувала житомирським медикам близько 20 мільйонів гривень.

Варто зауважити, що у ході двадцять третьої сесії Житомирської міської ради депутати мали розглянути ряд кадрових питання. Про це «Вголос.zt» повідомили джерела у міській раді.

Нагадаємо, під час засідання сесії Житомирської міської ради 25 травня  крім «земельних» питань депутати  заслухали батьків вихованців басейну «Авангард», де відвідувачі побили тренера. Також депутати намагалися скасувати рішення міськвиконкому щодо подорожчання проїзду в «маршрутках».

Leave a Comment