Шаблею нагородять ректора університету імені Франка

Шаблею нагородять ректора університету імені Франка

Його роботу високо оцінили в Асамблеї ділових кіл.

Ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Сауха відзначать почесним званням «Лицар Вітчизни».  Днями він отримав лист від Генеральної дирекції Асамблеї ділових кіл України, у якому високо оцінюється робота ректора як керівника навчального закладу. Про це повідомила прес-служба університету.

«До Дня захисника України Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» Ви удостоєні Почесного званим «Лицар Вітчизни» з врученням ордена «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» з посвідченням, іменного диплома, іменної зброї – оригінальної лицарської шаблі», – зазначено у листі.

Офіційна церемонія вручення нагород відбудеться 12 жовтня 2016 року в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці в ході Засідання ділової громадськості України в рамках загальнодержавних заходів, приурочених до Дня захисника України.

Довідково. Метою Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» є сприяння суспільному визнанню лідерів, які зробили вагомий внесок у розвиток української економіки, науки і культури. При цьому враховуються такі критерії, як ефективність і результативність діяльності, розробка і впровадження нових технологій, вихід на нові ринки, вирішення соціальних питань тощо.

Нагадаємо, агроуніверситет відремонтував залу в приміщенні, що є пам’яткою державного значення. Житомирський університет імені Франка потрапив у трійку кращих у північному регіоні.

Leave a Comment