Шахрай видурив у військового з передової понад 100 тисяч гривень

Житель Новоград-Волинського району у шахрайський спосіб видурив у військового з передової 116 тис. грн під приводом вирішення фінансових проблем. Про це повідомили в прокуратурі області.

«Дізнавшись від колишньої його дружини, теперішньої своєї співмешканки, що потерпілий має деякі невирішені питання особистого характеру, представився працівником соціальної служби та запропонував йому своє сприяння. А коли потерпілий погодився, то щоразу у телефонній розмові називав певні суми, які він повинен перерахувати на банківську картку підозрюваного нібито за ті чи інші послуги (сплата судового збору, представленні інтересів у суді тощо)», йдеться у повідомленні.

Протягом періоду з червня по серпень підозрюваний незаконно заволодів грошима військовослужбовця на суму 116 тис. грн, які використав на власні потреби. Хоча жодної так званої «представницької послуги» не надав і не збирався надати.

Нагадаємо, що у Бердичеві шахраї видурили у громадян більше 65 тис. грн. У поліції області розповіли, як уберегтися від інтернет-шахраїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *