Шахраї розсилають повідомлення про виплату тисячі щепленим від коронавірусу, ‒ МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України не збирає жодних даних від українців для виплати їм 1 тис. грн за вакцинацію від COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі МОЗ.

«У мережі поширюються неправдиві повідомлення нібито від імені Міністерства охорони здоров’я, в яких пропонують користувачам надати контактні дані для виплати 1 тис. грн особам, які завершили повний курс щеплення від COVID-19. У цих повідомленнях шахраї просять надіслати номери карток та інші персональні дані, які нібито необхідні для виплати коштів на банківські рахунки», ‒ йдеться у повідомленні.

Повідомлення, зазначають у міністерстві, розсилаються через месенджери, смс-повідомлення та соціальні мережі. У МОЗ стверджують, що не мають до цих «фейків» ніяке відношення. А спритники, натомість, можуть скористатися наданою їм інформацію для зняття готівки з платіжник карток українців.

Урядовці додають, що кошти за отримані щеплення надходитимуть на віртуальні рахунки у додатку «Дія». Їх можна буде витратити на подорожі, зайняття спортом, відвідування музеїв, театрів та концертів і купівлю книжок.

Нагадаємо, що станом на 3 грудня, від коронавірусу вакцинувалися майже 40% житомирян. Протягом останньої доби на COVID-19 в області захворіли 297 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *